آنالیز تاریخ تولد

میخوای بدونی دقیقا سن و سالت چقدره؟
میخوای بدونی با کدوم چهرهای معروف روز تولدت یکیه؟
میخوای بدونی وقتی وقایع مهم دنیا رخ داده چند ساله بودی؟ آماده سوپرایز شدن باش!
تاریخ تولدت رو مشخص کن و روی زیر کلیک کن!
سال
ماه
روز


مرسی از استقبال فوق العاده تون، بیش از 16 میلیون بازدید فقط در یک ماه!

محاسبه سن و آنالیز تاریخ تولد چگونه کار می کند؟

حتما برای شما جذاب است اگر بدانید تابحال در طول زندگی قلب شما چند بار تپیده ، چند بار تنفس کرده اید ، چند ساعت در سرویس بهداشتی بوده اید ، چند وعده غذا خورده اید ، وقایع مهم طول زندگی شما چه بوده است و در آن زمان چند ساله بوده اید ، چند نفر از افردای که همزمان با شما متولد شده اند در قید حیات هستند، نوستالژی دوران کودکی خود را ببینید. وب بلد این امکان را برای شما فراهم نموده است که از تمامی این اطلاعات را بدست آورید.

محاسبه دقیق سن

سن دقیق شما شامل سال ها، ماه ها و روز هایی است که شما زندگی کرده اید. ما برای شما همه این موارد را محاسبه می کنیم، همه چیز رایگان است و تنها تاریخ تولدتان را وارد نمایید و دکمه شروع را بزنید!

به شما میگوییم که در چه روزی از هفته بدنیا آمده اید و ماه تولد شما در کدام فصل بوده است.

به شما میگوییم چند روز دیگر تولد شماست البته شما هم متوانید این اطلاعات را ذخیره نمایید یا برای دوستانان هم بفرستید تا هم آنالیز تاریخ تولد شما را ببینند و شاید هم برای تولدتان سوپرایزی در نظر بگیرند!

به شما خواهیم گفت قلب شما در مجموع چقدر تپیده است و شما تا بحال چند بار نفس کشید اید. جمعیت جهان در روزی که شما بدنیا آمده اید چقدر بوده است و حالا چند نفر ساکن زمین اند؟

مورد جذاب دیگری که به شما خواهیم گفت این است که چه اشخاص معروفی روز تولدشان با شما همسان است!

در ادامه خاطرات را برای شما زنده می کنیم از روز تولد شما تا الان چه اتفاقاتی در جهان افتاده است؟ و شما در زمان روی دادن آنها چند ساله بوده اید؟ این هم نیز مورد بسیار خاطره انگیر و جذابی است که با آنالیز تاریخ تولد شما به شما خواهیم گفت.

اما باز سوپرایزهای دیگری هم برای شما داریم!!! به شما خواهیم گفت چه تعداد از افرادی که در روز تولد شما به دنیا آمده اند الان در قید حیات اند و چه تعدادی زندگی را بدرود گفته اند.

شخصیت شناسی ماه تولد شما و مروری بر نوستالژی های دهه تولد شما، پایان بخش سفر ما و شما در آنالیز تاریخ تولد خواهد بود.

تاریخ تولد به میلادی

برای مشاهده تاریخ دقیق تولد به میلادی تاریخ تولد خود را به شمسی در فیلد های بالا (ابتدای صفحه) وارد نمایید تا ضمن مشاهده تاریخ تولد به میلادی، تاریخ تولد به قمری را هم مشاهده نمایید همچنین سن دقیق به روز و ماه و سال را هم ببینید.